Корпоративи

Останнім часом все більшої популярності набувають такі заходи, як корпоративні вечірки, свята, ювілеї. Зазвичай, на таких корпоративах співробітники компаній відзначають ювілейні дні фірми, дні народження, календарні свята та багато іншого. Саме такі корпоративні свята дозволяють співробітникам фірм влитися в колектив, зблизитися у неформальній обстановці, ближче пізнати один одного, розрядити робочу атмосферу, розкрити свої таланти і можливості.

Як правило, для організації та проведення таких корпоративів запрошують професіоналів, якими і є працівники івент агенції «Страдіварі». 

Івент агенція «Страдіварі» допоможе знайти місце для проведення святкового корпоративного заходу, підготувати культурно-розважальну програму із залученням зірок шоу-бізнесу різних жанрів та провідних ді-джеїв. Також фірма забезпечить оформлення залу, належний звук та світло, професійну фото- і відеозйомку. Якісно підготовлений і проведений корпоратив неодмінно піде на користь будь-якій компанії, а також зробить її більш успішною і прибутковою.