Календарні свята

Організація календарних свят - це можливість весело і креативно провести тематичну вечірку або корпоратив. Свят у календарі досить багато: день Святого Миколая, Новий рік, 8 березня, 23 лютого, день святого Валентина чи Хеллоуїн. Можна також відзначати професійні свята чи національні. Ми всі дуже любимо відзначати свята і з нетерпінням чекаємо їх настання. 

Івент агенція «Страдіварі» допоможе організувати і провести календарне свято не тільки для співробітників Вашої фірми, але і для Ваших близьких та друзів. Для цього в арсеналі агенції є готові сценарії, різні атрибути, ідеї, обладнання, професійні ведучі та артисти.

Свята в календарі - це можливість урізноманітнити своє життя, весело провести час у колі друзів, колег чи родичів.

День Св. Миколая

День Св. Миколая - це народне свято, яке відзначають і дорослі, і діти 19 грудня. Це перше новорічне свято, коли всі один одному дарують подарунки. Особливо цього свята чекають діти. Вони пишуть Св. Миколаю листи з проханням подарувати їм той чи інший подарунок, а потім знаходять їх у себе під подушкою.

Підготувати подарунки своїм близьким, а також весело і цікаво провести цей день допоможе вам івент агенція «Страдіварі», яка створить для вашого свята неповторну атмосферу і відмінний настрій. Так, агенція «Страдіварі» підготує і організовує святкування дня св.Миколая не тільки для дітей, але й для дорослих. Вона займеться вибором місця проведення святкового заходу, напише новорічний розважальний сценарій, святково прикрасить зал, запросить артистів, клоунів, магів. Ну і найголовніше, зустрічати вас буде справжнісінький Св.Миколай, який згодом і роздасть вам довгоочікувані подарунки. А веселий музичний супровід та ефектне світлове шоу зроблять це свято яскравим, барвистим і незабутнім.