Про нас 

Івент агенція «Страдіварі» - це агентство з підготовки та організації корпоративів, ювілеїв, весіль, урочистих подій, ділових зустрічей, календарних свят, яка має багаторічний та успішний досвід у такому виді діяльності.

Перш за все, наша агенція - це творчий і дружний колектив креативних, швидких та стійких до стресів працівників, які виконують свою роботу оперативно і якісно. 

Злагоджена команда «Страдіварі» має відмінну репутацію у проведенні урочистих заходів та концертно-гастрольній діяльності, а принцип роботи компанії - це індивідуальний та нестандартний підхід до кожного клієнта, творча робота в колективі, високий професіоналізм та якість послуг, що надаються.

До ваших послуг колектив найкращих ведучих, ді-джеїв, фотографів і відеооператорів, піротехніків, спільна робота яких зробить будь-яке Ваше свято особливим і незабутнім. Кожен співробітник нашого агентства знає, як перетворити будь-який захід в найкраще, найвеселіше і по-справжньому урочисте дійство.

Організація будь-яких заходів - завдання не з легких. Тому, агенція «Страдіварі» докладає максимум зусиль та навичок для того, щоб правильно спланувати проведення свята, а також реалізувати і втілити в життя всі свої творчі ідеї та задумки. 

Творчий колектив агенції «Страдіварі» завжди до ваших послуг, а будь-яке свято з нами - це море емоцій, вражень та гарного настрою.